ترور رهبر شیعیان بلژیک با تبر در قلب اروپا

انفجارهای تروریستی امروز بلژیک هرچند واقعه ای تاثر برانگیز است اما چهارسال پیش درست در همین ماه رهبر شیعیان بلژیک با تبر توسط همین افرادی که واقعه امروز را صورت دادند به طرز فجیعی به قتل رسید. (اتفاقی که اگر در تهران می افتاد و برای مثال یک کشیش مسیحی با تبر به قتل می رسید معلوم نبودچه گزارشهایی توسط احمد شهید در مورد وضعیت بحرانی حقوق بشر در ایران نوشته میشد و قطعنامه های حقوق بشری بر ضد ایران به همراه داشت.)

کشته شدگان امروز انفجارهای تروریستی پایتخت اروپا امروز قربانی استانداردهای دوگانه اتحادیه اروپا در برخورد با مسئله تروریسم هستند.

شهید عبدالله دحدوح که با تبر در بلژیک به شهادت رسید

شهید عبدالله دحدوح که با تبر در بلژیک به شهادت رسید

زندگینامه شیخ عبدالله دحدوح :
حجت الاسلام والمسلمین شیخ عبدالله دحدوح (Al Dahdoh)» عضو مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) و امام جماعت شیعیان مسجد امام رضای شهر بروکسل در تاریخ ۹۰/۱۲/۲۵ در پایتخت بلژیک توسط عوامل تکفیری به شهادت می رسد.

عاملان شهادت امام جماعت شیعیان مسجد الرضای “بروکسل” سه نفر بودند که یکی از آنها پس از آتش زدن مسجد، در حالی که شیخ “عبدالله دادو” قصد خاموش کردن آتش را داشت با استفاده از تبر وی را به شهادت رساند.

وی مغربی الاصل ومتولد کشور بلژیک است که پس از اخذ مدرک کارشناسی علوم طبیعی از بلژیک به علت علاقه شدید به اسلام و فرهنگ اهل بیت (ع) برای تحصیل علوم حوزوی در سال ۱۳۵۹ وارد حوزه جامعه المصطفی العالمیه در قم شد.

حجت الاسلام و المسلمین دحدوح فعالیتهای تبلیغی خود را با راه اندازی مرکز و مسجد امام رضا (ع) در شهر بروکسل شروع نموده و در نشر فرهنگ اهل بیت (ع) اقدامات موثری انجام داد. وی مولف بیش از چند جلد کتاب است و بیش از دویست شاگرد نیز تربیت نموده است. کتاب “الحریه من وجهه النظر الاسلام و الغرب” با موضوع سیاسی ـ مذهبی نوشته این عالم شهید است.

#محمد_ولوی

جوات

جوات

اهل کاشانم.....................................................................قبله ام یک گل سرخ

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.