تهدید بازرسان آژانس اتمی توسط دانشجویان

بازرسی ماموران آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از مراکز علمی ما به معنای زیرپا گذاشتن استقلال و هویت ملی کشور است و باید سریعا جلوی جاسوسان آژانس گرفته شود.

حسین اخگرپور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ضمن اعتراض به بازدید بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از برخی دانشگاه‌ گفت: دانشگاه‌ها ناموس کشور هستند و دشمنان این نظام نباید پنهانی سرشان را پائین بیاندازند و وارد دانشگاه‌های ما شوند.

وی ادامه داد: وقتی حتی نیروهای امنیتی کشورمان هم نمی‌توانند بدون اجازه وارد دانشگاه شوند چگونه بازرسان نهادی که شکی در فعالیت‌های جاسوسی‌اش وجود ندارد می‌تواند سرزده وارد دانشگاه شود و از اتاق‌های اساتید و آزمایشگاه‌ها تفتیش کند؟

اخگرپور ادامه داد: بازرسی ماموران آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از مراکز علمی ما به معنای زیرپا گذاشتن استقلال و هویت ملی کشور است و باید سریعا جلوی جاسوسان آژانس گرفته شود.

وی یادآور شد: طبق شنیده‌های ما مقصد بعدی بازرسان آژانس دانشگاه شهیدبهشتی و امیرکبیر است، شورایعالی امنیت باید حواس خود را جمع کند و اجازه ندهند بیش از این به ناموس این کشور دست‌درازی شود.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: در صورتی که جلوی این اقدامات گرفته نشود دانشجویان انقلابی آتش به اختیار عمل خواهند کرد و در مقابل بازرسان خواهند ایستاد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.