فیلم های جدید که حتما باید ببینید

تاکسی ۵
یک مامور پلیس که به تازگی به شهر «مارسیل» منتقل شده‌، مسئول پرونده گروهی از سارقان ایتالیایی می‌شود، او ماشین‌ فراری قدرتمندی را می‌راند که… «تاکسی ۵» فیلمی اکشن، ماجرایی و کمدی محصول سال ۲۰۱۸ کشور فرانسه است. کارگردانی این فیلم برعهده «فرانک گستمباید» بوده است و علاوه بر خود او بازیگرانی چون «سابرینا اوزانی»، «سند ون روی»، «مالیک بنتالا» و «سالواتوره اسپوسیتو» در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم پنجمین فیلم از سری فیلم‌های «تاکسی» است. فیلم « تاکسی ۵» با دوبله اختصاصی نماوا و زبان اصلی در اختیار شما قرار گرفته است.

مصادره
داستان فیلم از دهه ۵۰ آغاز می‌شود و داستان یک ساواکی به نام «اسماعیل یارجانلو» است که درگیر ماجراهایی می‌شود. این ساواکی در کازینو در یک بخت آزمایی ۵۰۰۰ متر زمین در عباس‌آباد می‌برد و بر اثر انقلاب مجبور به خروج از کشور می‌شود و وکالت زمین را به دوستش «جلال خاوندی» می‌دهد و… «مصادره» فیلمی کمدی محصول سال ۱۳۹۶ کشور ایران است. کارگردانی این فیلم بر عهده «مهران احمدی» بوده‌است و بازیگرانی چون «رضا عطاران»، «هومن سیدی»، «بابک حمیدیان»، «هادی کاظمی»، «میرطاهر مظلومی»، «مزدک میرعابدینی» و «مهران احمدی» در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

شگفت انگیزان۲

آقای «پار» مسئول نگهداری از بچه‌ها می‌شود و همسرش «هلن» به نجات دادن دنیا مشغول است، اما با کشف قدرت‌های جدید «جک جک» اوضاع بهم می‌ریزد و… «شگفت‌انگیزان ۲» انیمیشنی اکشن، ماجرایی، کمدی، خانوادگی و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا است. کارگردانی آن بر عهده «برد برد» بوده‌است و بازیگراینی چون «کریگ تی نلسن»، «هولی هانتر»، «سارا وول»، «هاک میلنر»، «کاترین کینر»، «الی فوچیله»، «باب اودنکرک»، «ساموئل ال جکسون»، «مایکل برد» و «سوفیا بوش» در آن به صداپیشگی پرداخته‌اند. «شگفت‌انگیزان ۲» ادامه فیلمی به همین نام محصول سال ۲۰۰۴ می‌باشد. این فیلم با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شده و فروش ۱.۲۳۲ میلیارد دلاری داشته‌است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.