کلیپ مسخره بازی هنگام سخنرانی اوباما

دانلود و مشاهده کلیپ مسخره بازی هنگام سخنرانی اوباما/ اوباما رئیس جمهور امریکا که ثابت کرده برای رسیدن و مطرح شدن بیشتر از هیچ جلف بازی دریغ نمی کند حالا با دعوت از یک هنرمند به اسم مترجم برای خنداندن مخاطبان سخنرانی ایراد نمود/ رئیس‌جمهوری آمریکا جشن سالانه کاخ سفید را در حضور خبرنگاران با نمایشی کمدی برگزار کرد.

به‌گزارش آنا، «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا شب گذشته سخنرانی متفاوتی را تجربه کرد.

بر اساس این گزارش، در مراسم جشن سالانه کاخ سفید که با حضور خبرنگاران برگزار شد، «اوباما» با حالتی متفاوت از آداب مرسوم روسای‌ جمهوری جهان به روی سن رفت و به ایراد سخنرانی پرداخت.

شبکه خبری «سی‌ان‌ان» گزارش کرد: «اوباما» در سخرانی مقابل خبرنگاران از مترجمی نمادین که «لوتر» نامیده شد کمک گرفت تا به‌طور کمدی سخنان رئیس‌جمهوری را با حالتی «خشمناک» ترجمه کند. این کمدی بیانگر مقصود واقعی «اوباما» از سخنانش بود که خارج از آداب و رسوم متداول دیپلماتیک و به‌طور طنازانه بیان شد.

«لوتر» در حدود ۵ دقیقه مسئولیت ترجمه طنزگونه سخنان رئیس‌جمهوری را برعهده گرفت و آن را با عباراتی خشن بیان کرد. از جمله موضوعاتی که به طنز بیان شد، موضوع نحوه پوشش خبری رسانه‌های آمریکایی و نیز انکار وجود بحران آب و هوا در جهان بود.

پس از مدتی «اوباما» که «لوتر» را به صحنه دعوت کرده بود، اعلام کرد که نیازی به حضور وی در صحنه (سن) نیست و وی را در میان خنده حضار به خارج از صحنه راهنمایی کرد.

اجرای نمایش کمدی در هنگام سخنرانی اوباما

اجرای نمایش کمدی در هنگام سخنرانی اوباما

اجرای نمایش کمدی در هنگام سخنرانی اوباما

اجرای نمایش کمدی در هنگام سخنرانی اوباما

دانلود و مشاهده کلیپ مسخره بازی هنگام سخنرانی اوباما

جوات

جوات

اهل کاشانم.....................................................................قبله ام یک گل سرخ

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.